5. decembrī mūsu kolēģi, Sociālo pakalpojumu nodaļas Sociālo pakalpojumu organizēšanas un sociālā darba sektora ģimenēm ar bērniem vecākā sociālā darbiniece Olga Paļčune, sociālās darbinieces Ilona Volikova un Elvīra Ignatova piedalījās skaistajā pasākumā “Pateicības pēcpusdienā”, kuru apmeklēja Valsts prezidents Egils Levits ar kundzi. Tika godināti 47 sociālo dienestu darbinieki no visas Latvijas, kas līdzdarbojušies “Laimas” labdarības namiņa iniciatīvas realizācijā. Daugavpils sociālais dienests saņēma pateicību no kompānijas “Laima” par ilggadējo sadarbību labdarības jomā.
Sociālie darbinieki, kas mērojuši ceļu no dažādām Latvijas vietām, kā Liepāja, Ventspils, Daugavpils, Valmiera, arī tādiem novadiem kā Preiļu, Limbažu, Krāslavas, Rēzeknes, Ludzas un citiem, saņēma pateicības rakstus un saldas dāvanas no “Orkla Latvija”, kā arī – no Valsts prezidenta un viņa kundzes, kas jau vairākus gadus ir Laimas labdarības namiņa patronese. Valsts prezidents ar kundzi arī iepazinušies ar bērnu rakstītajām vēlmēm Laimas labdarības namiņa pastā, un sarūpējuši dāvanas divām latviešu un ukraiņu daudzbērnu ģimenēm.
Laimas labdarības namiņš šogad darbojas līdz 18. decembrim. Ikviens atbalstītājs aicināts apmeklēt projekta mājas lapu www.laimasnamins.lv , kā arī Laimas labdarības namiņa vēstniecības klātienē: Liepājā (Liepājas teātrī), Cēsīs (Vidzemes  koncertzālē “Cēsis”) un Rēzeknē (Latgales vēstniecībā “Gors”), kur gan virtuāli, gan klātienē iespējams iepazīties ar bērnu gatavotajām kartītēm un vēlmēm, izvēloties, kuru no tām piepildīt. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, aicinām aizpildīt pieteikuma formu projekta mājas lapā. Dāvanu ikviens var nodot tuvākajā “DPD” paku skapī vai lielākas dāvanas nosūtīt ar “DPD” kurjeru bez maksas.