28. jūlijā Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem un Specializēto darbnīcu klienti turpināja vasaras ekskursiju sezonu un apmeklēja Sventes ciematu, labiekārtoto taku gar ezeru un Augšzemes augstienes dabas parku. Ezera krastā visi ar prieku spēlēja kustību spēles un rīkoja komandu sporta sacensības. Un pa ceļam uz Sventes ciematu mēs apmeklējam lavandas dārzu “Sventes lavandas” saimniecībā , kur rīkojam brīnišķīgu fotosesiju. Vasaras sociālā darba programmas virziena galvenais mērķis ir klientu sociālā integrācija un rehabilitācija, izmantojot ekoterapijas un dabas terapijas metodes. Nozīmīga programmas daļa ir ekskursiju aktivitātes, kas veicina iepazīšanos ar dzimto novadu.

Ekskursija turpinājās ar militārās tehnikas muzeja apmeklējumu, kas atrodas skaistā muižā Sventes ciematā. Muzeja ekspozīcija, kurā apskatāmi Otrā pasaules kara tanki un militārā tehnika, klientiem atstāja lielu iespaidu un izraisīja spēcīgas emocijas.

Vasaras ekskursiju sezona turpināsies arī augustā. Ekskursijas tiek rīkotas par līdzekļiem, kas tika savākti labdarības tirdziņos, kuros tika pārdoti suvenīri un rokdarbi, ko klienti darinājuši nodarbību laikā Dienas aprūpes centra un Specializēto darbnīcu speciālistu vadībā.

Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem administrācija