Sociālais uzņēmums “Visas Iespējas” piedāvā iespēju ikvienam jaunietim bez maksas saņemt mentora atbalstu karjeras jautājumos!
Mentoringa programma:

  • Mentoringa mērķis ir sniegt individuālu atbalstu jauniešiem viņu karjeras gaitās, lai pilnveidotu sevi un attīstītu savas profesionālās prasmes, kā arī iedvesmot jauniešus karjeras izaugsmei. 
  • Programmas ietvaros katram jaunietim tiks piešķirts mentors, lai kopā darbotos četrās mentoringa sesijās, un strādātu pie uzstādītā mērķa.
  • Mentoringa programma ilgs trīs mēnešus – no septembra līdz novembrim, taču katram jaunietim būs iespēja vienoties ar mentoru par mērķi, pie kā vēlas strādāt, tikšanos biežumu, ilgumu, kā arī formātu – klātienē vai tiešsaistē.

Pieteikties mentora atbalsta saņemšanai var jebkurš jaunietis vecumā no 20 līdz 29 gadiem līdz 23. augustam aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/piesakies-mentora-atbalstam!

“Go Remote” projektu un tā aktivitātes Latvijā īsteno sociālais uzņēmums “Visas Iespējas”. Projekts “Go remote: Unlocking the potential of remote job opportunities!” tiek finansēts ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas fonda “EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment” (EEA un Norvēģijas grantu fonda jauniešu nodarbinātībai) atbalstu.

Visas Iespējas Instagram posts

Visas Iespējas Facebook posts

Iespēja mūsu platformā