No 31. maija līdz 2. jūnijam Daugavpils svinēja savu 749. dzimšanas dienu, pulcējot tūkstošiem pilsētas iedzīvotāju un viesu uz dažādiem pasākumiem. Viena no svarīgākajām svētku aktivitātēm bija tradicionālais svinīgais gājiens, kurā šogad piedalījās vairāk nekā 2,5 tūkstoši cilvēku.

Šogad pirmo reizi tika rīkots konkurss par labāko kolonu, kurā piedalījās arī Daugavpils Sociālā dienesta kolonna. Konkursa komisija, izvērtējot dalībniekus, ņēma vērā tērpu oriģinalitāti un radošumu, saskaņotību, materiālus un to izmantošanas veidu, tehnisku realizāciju un atbilstību pasākuma konceptam ka iesaistīšanai un reakciju kolektīvai uzstāšanos, kopējo iespaidu un atmosfēras radīšanas pasākumam. 11.jūnija Daugavpils valstspilsētas pašvaldība apbalvoja konkursa uzvarētājus un svētku organizatorus.

 Ar īpašu prieku ziņojam, ka mūsu kolonna ieguva balvu par labāko publikas uzrunāšanu. Šī atzinība apliecina Dienesta darba nozīmīgumu un spēju veidot ciešāku saikni ar sabiedrību.

Sociālā dienesta gājiena dalībnieki izcēlās ar radošumu un sirsnību, sniedzot iedvesmojošu un aizkustinošu priekšnesumu, kas atstāja iespaidu uz skatītājiem un konkursa komisiju.

Apsveicam visus, kas piedalījās un palīdzēja sasniegt šo nozīmīgo rezultātu! Paldies par ieguldīto darbu un enerģiju! Lai mūsu kopīgie svētki turpina vienot un iedvesmot visus Daugavpils iedzīvotājus!