Centrs dienas laikā nodrošina sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstību un brīvā laika pavadīšanas iespējas pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kurām ir noteikta invaliditāte. Centrs organizē klientiem divreizēju ēdināšanu un nodrošina autotransportu klientiem ar funkcionālajiem traucējumiem, kuri nespēj pārvietoties ar sabiedrisko transportu.

Adrese: Arhitektu ielā 21 , Daugavpilī, LV-5410
Vadītāja svetlana.krupenina@socd.lv
Tālrunis 654 41244
Sociālā darbiniece  anna.pliska@socd.lv
Tālrunis 654 41248
Dienas aprūpes centra darba laiks:
pirmdien – piektdien  8:00 – 17:00

Pieejama papildus informācija:

Buklets
Darba organizācija
Pakalpojuma saņemšanas kārtība

Par Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” maksas pakalpojumu cenrādi

SPECIALIZĒTĀS DARBNĪCAS

Nokļūt  līdz Dienas aprūpes centram personām ar garīgā rakstura traucējumiem Jūs varat ar vairākiem transporta veidiem:
Ar tramvaju Nr. 1; Nr. 2 – braucot no pilsētas centra puses Jūsu tramvaja pietura ir “Cialkovska iela”. Ejot kājām no tramvaja pieturas ceļš aizņems aptuveni 4 minūtes (apmēram 350 m). Izejot tramvaja pieturā šķērsojiet Jātnieku ielu, tālāk virzieties taisni pa Cialkovska ielu līdz krustojumam ar Arhitektu ielu, tālāk pagriezieties pa kreisi uz Arhitektu ielu un ejiet taisni aptuveni 140 m. Paejot garām Veselības centram “Olvi” kreisajā pusē, pretī veikalam “RIVA” atrodas divstāvu ēka – tas ir Jūsu galapunkts.
Ar autobusu Nr3; Nr. 20 – pietura “Cialkovska iela”. Ejot kājām no autobusa pieturas ceļš aizņems aptuveni 4 minūtes (apmēram 300 m). Izejot autobusa pieturā virzieties taisni pa Cialkovska ielu līdz krustojumam ar Arhitektu ielu, tālāk pagriezieties pa kreisi uz Arhitektu ielu un ejiet taisni aptuveni 140 m. Paejot garām Veselības centram “Olvi” kreisajā pusē, pretī veikalam “RIVA” atrodas divstāvu ēka – tas ir Jūsu galapunkts.
Ar autobusu Nr. 11 – pietura “Cialkovska iela”. Ejot kājām no pieturas ceļš aizņems aptuveni 4 minūtes (apmēram 400 m). Izejot autobusa pieturā virzieties pa Jātnieku ielu līdz krustojumam ar Cialkovska ielu, tālāk taisni pa Cialkovska ielu līdz krustojumam ar Arhitektu ielu, tad pagriezieties pa kreisi uz Arhitektu ielu un ejiet taisni aptuveni 140 m. Paejot garām Veselības centram “Olvi” kreisajā pusē, pretī veikalam “RIVA” atrodas divstāvu ēka – tas ir Jūsu galapunkts.
Ar autobusu Nr. 20B; Nr. 19 – pietura “Cialkovska iela”. Ejot kājām no autobusa pieturas ceļš aizņems aptuveni 5 minūtes (apmēram 400 m). Izejot pieturā šķērsojiet Jātnieku ielu, tālāk virzieties taisni pa Cialkovska ielu līdz krustojumam ar Arhitektu ielu, tālāk pagriezieties pa kreisi uz Arhitektu ielu un ejiet taisni aptuveni 140 m. Paejot garām Veselības centram “Olvi” kreisajā pusē, pretī veikalam “RIVA” atrodas divstāvu ēka – tas ir Jūsu galapunkts.
Ar automašīnu – braucot pa Arhitektu ielu, Veselības centrs “Olvi” (divstāvīga ēka) redzams labajā pusē, kreisajā pusē, pretī veikalam “RIVA” atrodas divstāvu ēka – tas ir Jūsu galapunkts. Savu automašīnu ērti variet novietot bezmaksas autostāvvietā, iebraucot DACPGRT teritorijā.
Dienas aprūpes centrā personām ar garīgā rakstura traucējumiem:

   Nodrošināta piekļuve personām ar kustību traucējumiem, kas pārvietojas ratiņkrēslā.

   Nodrošināta piekļuve personām ar kustību traucējumiem, kas pārvietojas ratiņkrēslā un ir ar pavadoni

 Nodrošināta piekļuve personām ar bērnu ratiņiem