DI Latgalē. Projekta stāsti. Ziemassvētki

Ir pienācis gada skaistākais un pasakainākais laiks. Kopā ar sadarbības partneriem Latgales pašvaldībās Latgales plānošanas reģiona projekta “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā (DI Latgalē)” (Nr.9.2.2.1./15/I/005) komanda sūta vissiltākos sveicienus katram Latvijas iedzīvotājam un novēl gaišus, prieka un mīlestības pilnus Ziemassvētkus un veselības bagātu Jauno gadu.

Daugavpils pilsēta

Gatavojoties gadu mijai, Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” Grupu dzīvokļu, Specializēto darbnīcu un Dienas aprūpes centra personām ar garīgā rakstura traucējumiem klienti rada svētku noskaņu rotājot telpas un pakalpojumu sniegšanas vietu apkārtējo teritoriju ar krāšņiem rotājumiem, daudzus no kuriem taisa paši, gatavo tematiskus gardumus, izstādes un labdarības tirdziņus.

Tā 20.decembrī Daugavpils pilsētas domes foajē notika Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā Domes darbiniekiem un apmeklētājiem tika piedāvāti Sociālā dienesta Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem, DI projekta Specializēto darbnīcu, Dienas centra “Saskarsme”  klientu un darbinieku rokdarbi.

Tirdziņa apmeklētājiem patika skaistie rokdarbi, suvenīri, adījumi un tekstila izstrādājumi, mājas piederumi un rotaļlietas no koka un citiem materiāliem. Lielu popularitāti ieguva suvenīri no krellēm, izgatavoti ar Dienas centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klientu rokām un rotaļlietas no koka un tekstila, kurus izgatavo Specializēto darbnīcu klienti.

Novēlam visiem skaistus, klusus, mierpilnus Ziemassvētkus un veselīgu, darbīgu un panākumiem bagātu 2022.gadu!

LASĪT VAIRĀK

Pēdējās izmaiņas veiktas: 27.12.2021 07:50