Bērnu vasaras sociālās rehabilitācijas programma Sociālajā mājā.

 

1. jūnija Sociālajā mājā Šaura ielā 28 sākās vasaras sociālās rehabilitācijas programma bērniem "Mēs kopā!" Programma sastādīta, ņemot vērā bērnu intereses, kā arī ar to, lai viņi uzzinātu kaut ko jaunu, vairāk pavadīt laiku svaigā gaisā, iegūt spēku un veselību.

Programmas atklāšanas dienā bērni un viņu vecāki tika iepazīstināti ar plānotajiem pasākumiem, ar pamata prasībām programmas dalībniekiem un varēja uzdot interesējošos jautājumus grupas vadītājam, programmas sociālajam pedagogam Ludmilai Pildikai. Pēc tam bērni devās uz Centrālo parku, kur notika veltītie Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai svētki, kur viņus gaidīja dažādas izklaides.

4. jūnijā biedrības "Latvijas Sarkanais krusts" pārstāvji organizēja programmas dalībniekiem tramvaja ekskursiju pa Daugavpili!

5. jūnijā Daugavpils pašvaldības policijas darbinieks Artūrs Davidovs pavadīja ar bērniem sarunu par viņu drošību un uzvedību vasaras brīvlaikā, kā arī par atbildību par pārkāpumiem. Bērni klausījās ar lielu interesi un aktīvi uzdeva jautājumus.

Katru dienu bērni ar prieku ēd garšīgās pilnvērtīgas pusdienas 10. vidusskolas ēdnīcā.

Protams, nevar iztikt bez strīdiem starp bērniem, tādēļ liela uzmanība tiek pievērsta uzvedības korekcijai un bērnu kultūras audzināšanai.

Programma turpinās, un priekšā bērnus un jauniešus gaida stafetes, ekskursijas muzejā, zooloģiskajā dārza, Krievu kultūras centrā, brauciens uz boulingu un vēl daudz interesanto pasākumu.

 

Sociāļās mājas sociālais pedagogs Ludmila Pildika

Pēdējās izmaiņas veiktas: 08.06.2018 06:34