Iedzīvotāju balsošana par pretendentiem konkursa „Gada balva sociālajā darbā 2021"

Sākusies iedzīvotāju balsošana konkursā „Gada balva sociālajā darbā 2021”

Labklājības ministrija no 2022. gada 3. janvāra līdz 2022. gada 28. janvārim ir izsludinājusi iedzīvotāju balsošanu par pretendentiem konkursa „Gada balva sociālajā darbā 2021” nominācijās: “Labākais sociālais darbinieks sociālajā dienestā 2021”, “Labākais sociālais darbinieks sociālajā pakalpojumā publiskajā sektorā 2021”, “Labākais sociālais darbinieks nevalstiskajā un privātajā sektorā 2021” un “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2021”.

Iepazīties ar detalizētāku Konkursa norises kārtību, aprakstiem par pretendentiem un veikt balsojumu katrā no nominācijām var:    https://www.lm.gov.lv/lv/izsludinatais-konkurss 

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē (sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās u.c. sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās, kā arī citās institūcijās, kur tiek nodrošināts sociālā darba pakalpojums) un sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā. Ir svarīgi pagodināt visprofesionālākos un atsaucīgākos sociālos darbiniekus, popularizēt un veicināt sociālā darba attīstību, profesijas prestižu un labo praksi.

Plānots, ka konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 2022. gada martā.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 03.01.2022 09:56