Lekcija senioriem par vakcināciju

 

18. martā Veselības ministrijas speciālisti attālinātā režīmā (Zoom  platformā) organizēja Daugavpils senioriem lekciju par vakcināciju pret Covid-19. Tikšanās noritēja dialoga veidā, tajā piedalījās  Dienas centra “Saskarsme” klienti kopā ar kultūras pasākumu organizatori Tatjanu Lapkovsku. Veselības ministrijas pārstāvji  sniedza auditorijai izsmeļošu informāciju par vīrusa Covid-19 izplatības ceļiem, vakcinācijas principiem un iespējām.   
Pensionārus interesēja dažādu vakcīnu drošības un efektivitātes jautājumi, vakcīnu darbības termiņi, iespējamās blakusparādības pēc vakcinācijas. Uz visiem jautājumiem tika sniegtas skaidras un saprotamas atbildes. Pēc tikšanās dalībnieku domām, vakcinācija ir nepieciešama, jo īpaši attiecībā uz vecāka gadagājuma cilvēkiem, tomēr gribētos lielāku vakcīnu dažādību un vairāk pieejamas  informācijas par tām. Tikšanās noslēdzās pozitīvā gaisotnē, seniori pateicās Veselības ministrijas pārstāvjiem par sniegto informāciju, bet katrs  pieņems patstāvīgu  lēmumu.

Informāciju sagatavoja Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” sabiedrisko attiecību un  speciālists Marina Gorkina.

 

Pēdējās izmaiņas veiktas: 19.03.2021 08:28