Projekta “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā” aktivitātes 2022.g. 1.ceturksnī

  

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” arī šogad turpina aktīvi nodrošināt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem projekta “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā”, vienošanās Nr. 9.2.2.1./15/I/005 (turpmāk - projekts), ietvaros.   

Sadarbībā ar Fizioterapijas kabinetu “VALE” IK, šī gada 1. aprīlī uzsākta jauna pakalpojuma sniegšana - fizioterapeita individuālās nodarbības baseinā bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Pakalpojumu pašlaik saņem trīs bērni. Plānots, ka pakalpojums tiks nodrošināts pastāvīgi saskaņā ar projekta nosacījumiem.

2022. gada I ceturksnī Sociālais dienests projekta ietvaros nodrošināja bērniem ar funkcionāliem traucējumiem aprūpes un dienas aprūpes centra pakalpojumus, mūzikas terapijas pakalpojumu, fizioterapeita un osteopāta individuālās nodarbības, ABA terapiju, nodarbības multisensorajā istabā, kā arī rehabilitācijas pakalpojumus Rehabilitācijas centrā “Svētā Sofija”, Rīgā. Kopā šī gada I ceturksnī pakalpojumi projekta ietvaros tika nodrošināti gandrīz 80 bērniem.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 11.05.2022 05:50