Uzākas labdarības akсija „Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs”

  

Sociālajā dienestā 19.novembrī notika tikšanās par labdarības akcijas „Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs” organizēšanu un tālāku norises gaitu.  Tikšanā piedalījās 12 pilngadību sasnieguši bērni bāreņi, Sociālā dienesta, Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komitejas, senioru skolotāju biedrības “Sudraba ābele” pārstāvji. Šā gada labdarības akcijas mērķis ir palīdzēt 21 bērnam bārenim pēc ārpusģimenes aprūpes pilnvērtīgi uzsākt patstāvīgu dzīvi pašvaldības piešķirtajos dzīvokļos. Sarunas laikā jaunieši pauda savas vēlmes un vajadzības dzīvokļa iekārtošanai. Pārsvarā tās ir mēbeles un sadzīves tehnika. Biedrības “Sudraba ābele” pārstāvji izteica gatavību iesaistīties labdarības akcijā un uz tikšanos bija atnākuši ne ar tukšām rokām. Viņi uzdāvināja jauniešiem lielu kasti ar traukiem. Sociālā dienesta darbinieki informēja jauniešus par viņu tiesībām saņemt sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus, bet Dienesta vadītājas p.i. Elita Kuzmina aicināja viņus aktīvi, brīvi un vispusīgi komunicēt gan ar Sociālo dienestu, pašvaldības un valsts iestādēm, gan savā starpā.   

Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja sadarbībā ar Sociālo dienestu aicina visus pilsētas iedzīvotājus, iestādes un uzņēmumus atbalstīt Ziemassvētku labdarības akciju „Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs”.

Jūs varat dāvināt konkrētas lietas konkrētam jaunietim, nogādājot tieši uz konkrēto adresi! Jūs varat ziedot naudu, par kuru Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komitejas brīvprātīgie kopā ar jauniešiem nopirks vajadzīgo.

Visa informācija par jauniešiem nepieciešamajām lietām pieejama Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komitejas ofisā K.Valdemāra ielā 13 (ieeja no pagalma), tel.26364032, 29477790).

Akcijas norises laiks:

 2019.gada 20.novembris – 2020.gada 10. janvāris

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.11.2019 12:19