Svētku pasākumu cikla slēgšana Dienas aprūpes centrā personām ar garīga rakstura traucējumiem

2020. gada 16 janvārī, ar Dienas centra “Saskarsme” senioru deju kolektīva “Sapnis” svinīgo priekšnesumu Dienas aprūpes centrā personām ar garīgā rakstura traucējumiem ir noslēdzies svētku pasākumu cikls, kas bija veltīts Ziemassvētku un Jaungada svinēšanai.

Gada gaidītākie un viennozīmīgi burvīgākie svētki ir Ziemassvētki un Jaunais gads. Neskatoties uz to, ka vakaros agri paliek tumšs, šie svētki paliek paši gaišākie. Šajā svētku laikā ikvienam sirdī iedegas cerība un gaidas pēc brīnuma, cilvēki kļūst labsirdīgāki un priecīgāki. Tas ir lielisks laiks, lai paveiktu kādu labu darbu, iepriecinātu tuviniekus, draugus. Tas ir īstais brīdis, lai piepildītu savus un citu cilvēku sapņus, gūt prieku no saņemšanas un dāvināšanas.  

Decembra mēneša laikā un pat līdz šodienai Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem sadarbības partneri iepriecināja klientus un kolektīvu ar svētku priekšnesumiem un dāvanām. Gan bērni, gan pieaugušie ļoti centīgi bija sagatavojušies, dziedāja svētku dziesmas, dejoja, sagatavoja dzejoļus un apsveikumus, pasniedza dāvanas un svētku mielastu. Centra klienti aizrautīgi piedalījās visos pasākumos. Patīkami apzināties, ka cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un apkārtesošiem šāda sadarbība nes pozitīvas emocijas savstarpējās integrācijas un socializācijas procesā.

Viena no šo svētku burvībām ir vēlme izdarīt kaut ko labu, ne tikai saviem tuvajiem, bet arī pavisam nepazīstamiem cilvēkiem, kuriem, iespējams, neklājas tik viegli. Par svētku noskaņojuma veidošanu Dienas aprūpes centrs izsaka īpašu pateicību SIA “Aprūpes birojs” valdes loceklei Jekaterinai Veidemanei un viņas kolektīvam no Rīgas, Daugavpils pirmsskolas izglītības iestādes Nr.5 kolektīvam, Daugavpils 3. vidusskolas kolektīvam un audzēkņiem, Daugavpils tehnoloģiju vidusskolas – liceja audzēkņiem un pasniedzējiem, Dienas centra “Saskarsme” deju kolektīvam “Sapnis”, kolektīva vadītajai T. Lapkovskai, scenāristei un pasākumu vadītājai Veltai Locei, Līvānu novada kultūras centra Slāvu kultūras ansamblim “Uzori”, Daugavpils Dievmātes Aizmigšanas pareizticīgo draudzes tēvam Dionīsijam, Jaungada pasākuma vadītājam J. Žurno un viņa jaukajai Sniegbaltītei.

Nekautrējieties no labajiem darbiem un, iespējams, jūs kļūsiet kāda pozitīvais piemērs un iedvesmas avots, lai iepriecinātu pēc iespējas vairāk cilvēku. Dienas centra klienti, kā arī viņu vecāki un kolektīvs izteic milzīgu pateicību sadarbības partneriem par tādu laipnu attieksmi, žēlsirdību un labdarību!

             

Pēdējās izmaiņas veiktas: 16.01.2020 12:50