Jaunumi

 • Noteikta slimības palīdzības pabalstu plašāka pieejamība

  Finanšu ministra vadības darba grupā atbalstīts Labklājības ministrijas priekšlikums par slimības palīdzības pabalsta plašāku pieejamību, jo Covid-19 izplatība nav mazinājusies, un ir pagarināti iepriekš noteiktie ierobežojumi. Tai skaitā, nosakot attālināto mācību procesu jaunāko klašu skolēniem. Attālināto apmācību ieviešana būtiski ietekmē ne tikai bērnus un viņu izglītošanās procesu, bet tam ir arī liela ietekme uz bērnu vecāku kā darbinieku un viņu darba devēju savstarpējām attiecībām.

 • Naktspatversmes klientiem nepieciešami siltie vīriešu apavi

  Laikam, katram no mums mājās ir mantas, kuras mēs nelietojam ilgu laiku. Tostarp, viss tas var būt ļoti noderīgs cilvēkiem , kuri ir nonākuši krīzes situācijā.Šobrīd iestājās bargs sals, un Naktspatversmes klientiem ir ļoti nepieciešami vīriešu ziemas apavi.Sociālais dienests vēršas pie pilsētas iedzīvotājiem ar lūgumu būt atsaucīgiem un ziedot labā stāvoklī lietotus vīriešu apavus Naktspatversmes iemītniekiem.Liels paldies jau iepriekš!

 • Sociālā taksometra pakalpojuma klientu ievērībai!

  Sociālais dienests informē, ka sociālā taksometra pakalpojumu no 15.01.2021 līdz 26.01.2021. varēs saņemt tikai medicīnisko iestāžu apmeklējumiem. Lūgums pieteikt sociālā taksometra pakalpojumu iepriekš - 2 dienas pirms brauciena. Tālrunis 26409763.

 • Par Sociālā dienesta kases darba laiku

  Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests”informē, kaizmaksas pabalstu saņēmējiem skaidrā naudā Sociālā dienestakasē Vienības ielā 8 notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta .

  Kases darba laiks:

 • Nakts patversme gatava uzņemt klientus barga sala laikā

  Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm, tuvākajā laikā Latvijā var iestāties bargs sals, kas noteikti ietekmēs daudzu sociāli neaizsargātu iedzīvotāju ikdienu. Šobrīd Daugavpils Nakts patversme (Šaurā ielā 23) katru dienu sniedz pakalpojumus cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama naktsmītne, siltums, pārtika, sanitārā un medicīniskā pamataprūpe. Covid-19 apstākļos ir ieviests stingrs nodalījums starp Sociālās un Nakts patversmes telpām un izolatora telpām tiem, kuriem tiek veikta koronavīrusa pārbaude, un tiem, kuriem šis vīruss ir konstatēts.

 • Par ES pārtikas un pamata materiālās palīdzības pakām

  Sociālais dienests informē, ka atsevišķi dzīvojošas personas, kuru ienākumu līmenis ir no 242,01 euro līdz 327,00 euro var saņemt Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstu Sarkanajā krustā. Lai atbalstu saņemtu personām, kurām iepriekš statusa izziņā nebija norādes par atbalsta saņemšanu var sazināties ar Dienestu pa tālruni, lai vienotos par statusa izziņas saņemšanas kārtību.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25