Jaunumi

 • Daugavpiliešu simtgadnieku pulkam pievienojās Nadežda Lohova

  2021.gada 12.aprīlī Sociāla dienesta pārstāvji apmeklēja Daugavpils iedzīvotāju Nadeždu Lohovu , kurai 10.aprīlī apritēja 100 gadi. Jubilāre saņēma skaistu pušķu, rakstisko Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Igora Prelatova apsveikumu un dāvanu - materiālo atbalstu 150 euro apmērā. Novēlam simtgadniecei stipru veselību, labklājību un daudz tuvinieku mīlestības!

 • Asistenta pakalpojuma nodrošināšana PĒC ārkārtējās situācijas atcelšanas, no 07.04.2021.

  Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu no 09.11.2020. – 06.04.2021. spēkā bija Ministru kabineta 2012.gada 18.decembra noteikumu Nr.942 “Kārtība, kādā piešķir un finansē asistenta pakalpojumu pašvaldībā, augstskolā un koledžā” norma, kas noteica, ka ārkārtējās situācijas laikā asistenta pakalpojumam piešķirtās un neizmantotās stundas persona ar invaliditāti var izmantot sociālās iekļaušanās jeb brīvā laika pavadīšanas pasākumiem, nepārsniedzot personas iepriekšējos trijos kalendāra mēnešos vidēji vienā mēnesī izmantoto stundu skaitu.

 • Mīļie kolēģi!

  Pirms 29 gadiem, 1992.gada 2.aprīlī ar Daugavpils pilsētas Valdes lēmumu tika dibināta Sociālā nodrošinājuma nodaļa, kas kļuva par pamatu mūsdienīgajai un stiprajai iestādei - Sociālajam dienestam. Jūs esat šī dienesta darba spēks un glābšanas komanda pilsētas iedzīvotājiem.Šogad ir otrais gads, kad nevaram sanākt kopā un atzīmēt svētkus, bet tas nenozīmē, ka jāaizmirst pateikties Jums par pašaizliedzīgu darbu ar milzīgu pārslodzi un pašatdevi! Par izturību un iejūtību!Un, protams, novēlēt stipru fizisko un garīgo veselību! Un labu pašsajūtu šajā kolektīvā! Un neizdegt profesionāli!Ar vispatiesāko cieņu, Helēna Soldatjonoka

 • Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” turpina darbu Covid-19 pandēmijas apstākļos

  Jau gandrīz 5 mēnešus Sociālais dienests strādā izsludinātās sakarā ar infekcijas COVID-19 izplatību ārkārtējās situācijas apstākļos. Visu šo laiku Dienests pieņēma Sociālās palīdzības un Sociālo pakalpojumu nodaļu klientus, stingri ievērojot sanitāri epidemioloģijas prasības. Daļa darbinieku strādā attālināti. Dienas centra “Saskarsme” pakalpojumus nācās pārtraukt, bet daļa no tiem tika sniegta attālināti, piemērām, deju kolektīvu un cigun vingrošanas nodarbības. Dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem pakalpojumi tika sniegti ierobežotā apjomā. Aprūpes mājās birojs visu šo periodu savus klientus apkalpoja nepārtraukti.

 • 3.aprīlī sāksies reģistrācija uz vasaras nometnēm

  3.aprīlī,plkst. 10.00 sāksies elektroniskā reģistrācija bērniem un jauniešiemuz vasaras nometnēm Jaunatnes nodaļas mājaslapā jaunatne.daugavpils.lvsadaļā „Nometnes”. Būs pieejamas dienas un diennakts nometnes, kuras varēs apmeklēt bērni un jaunieši sākotno 6līdz 14 gadu vecumam.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25