Jaunumi

 • Daugavpilietei Marijai Trošinai apritēja 101 gads

  Marija Trošina savu 100 gadu jubileju atzīmēja pagājušajā gadā. Šogad apsveikt gaviļnieci personīgi ierādās Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs . Viņš pasniedzaM. Тrošinai svētku pušķi un materiālo atbalstu 200 eiro apmērā. Atbalstot seniorus jubilejā, šīgada jūlijā stājās spēkā grozījumi Saistošajos noteikumos, kuri nosaka, ka persona, kura sasniegusi 101 gada vecumu un visās nākamajās dzimšanas dienās tiesīga saņemt atbalstu 200euroapmērā vienu reizi gadā. M.Trošina kļuva par pirmo seniori, kura saņēma šo jaunu atbalsta veidu no pašvaldības.

 • Stājās spēkā Saistošo noteikumu grozījumi iedzīvotāju interesēs

  10.10.2020. stājās spēkā vairāki grozījumi un precizējumi Saistošajos noteikumos Nr. 21 "Daugavpils pilsētas pašvaldības sociālie pakalpojumi", kurus Sociālais dienests sagatavoja un iesniedza Domei. Grozījumi paredz daudz labākus nosacījumus sociālo pakalpojumu saņemšanai klientiem un paredz jaunus atvieglojumus pakalpojuma samaksai.

 • Dienas centrs “Saskarsme” atsāk darbību

  Sociālais dienests informē, ka Dienas centrs “Saskarsme” Liepājas ielā 4 no 9.oktobrī atsāk darbību. Sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatības riskiem, Dienas centrs “Saskarsme” sniedz sociālos pakalpojumus ierobežotā apjomā.

 • Bezmaksas juridiskais atbalsts iedzīvotājiem

  Tieslietu ministrija, Tiesu administrācija un Juridiskās palīdzības administrācija 2019.gada 15.septembrī sadarbībā ar Eiropas Padomes Komisiju Tiesu efektivitātei (CEPEJ) uzsāka projekta “Pieejas tiesiskumam stiprināšana Latvijā, veicinot mediācijas un valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības pakalpojumus, kā arī atbalstot tiesu politikas attīstību un paaugstinot tiesas vadības kvalitāti” īstenošanu Eiropas Komisijas Strukturālo reformu atbalsta programmas ietvaros.Projekta mērķis ir stiprināt pieeju tiesiskumam, attīstot un uzlabojot mediācijas un valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sistēmas, kā arī paaugstinot tiesu darbības kvalitāti.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25