Jaunumi

 • Aktīvā atpūta kopā ar ģimeni

  Aktīva atpūta mūsdienās ir ļoti svarīga, jo ir vērojama tendence uz mazkustīgu dzīvesveidu, it īpaši bērnu un jauniešu vidū, tāpēc Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa organizē 1.jūnijā no plkst. 16.00 līdz 19.00 Daugavpils Centrālajā parkā pasākumu „Aktīvā atpūta kopā ar ģimeni”.
 • Mātes dienai veltīts pasākums Krievu namā Dienas centra klientiem

  14. maijā Krievu kultūras сentra Pasaku pagalma vārti plaši vērās vaļā Sociālā dienesta klientiem un darbiniekiem . Varšavas ielā 14 turpinājās Mātes Dienai veltītās svinības. Teātris –studija "Krievu nams" V. Dupaka vadībā veltīja šai dienai izrādi-pasaku, bet par skatītājiem kļuva Dienas centra Arhitektu 21 klienti .

 • Sociālajā dienestā viesojās kolēģi no Vācijas

  10. un 11. maijā Sociālajā dienestā viesojās sociālie un medicīnas darbinieki no Vācijas. Šī vizīte notika Daugavpils medicīnas koledžas sadarbības ietvaros ar vācu kolēģiem . Viesus interesēja Daugavpils pašvaldības sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu sistēma, Dienesta struktūrvienību darbs.

 • Sociālo pakalpojumu un atbalsta sistēmas veidošana Daugavpilī

  Mūsu sabiedrībā, līdzās veseliem, veiksmīgiem cilvēkiem dzīvo personas ar īpašām vajadzībām, arī bērni – bāreņi. Šī sabiedrības grupa ir spiesta dzīvot no sabiedrības šķirtos apstākļos – patversmēs, pansionātos, bērnu namos. Mūsu attieksme pret šiem cilvēkiem ne vienmēr ir viennozīmīga. Mēs, saskaroties ar cilvēkiem, īpaši, ja tiem ir garīgās attīstības traucējumi, jūtam bailes un neizpratni.
 • Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas izbraukuma sēde Salaspilī

  2. maijā Sociālo un darba lietu komisijas izbraukuma sēde notika Salaspilī . Šajā pasākumā piedalījās Daugavpils Sociālā dienesta darbinieki un Daugavpils invalīdu biedrības pārstāve. Saeimas Sociālo un darba lietu komisija ir viena no Saeimas pastāvīgajām likumdošanas komisijām un strādā ar sociālās sfēras jautājumiem. Sociālā politika skar visu sabiedrību, tādēļ ir ļoti svarīgi izvērtēt pieņemto lēmumu ietekmi uz sabiedrību, kā arī to efektivitāti un pamatotību.

 • Lielā talka -2018. Fotoreportāža.

  Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests”kopā ar visiem Daugavpils iedzīvotājiem aktīvi iesaistīsijās Vislatvijas Lielajā talkā. Ap 200 Sociālā dienesta darbinieku un klientu strādāja pilsētas vides tīrības un sakoptības labā.
Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25