Jaunumi

 • Sociālā dienesta tradicionālais labdarības Ziemassvētku tirdziņš.

  10.decembrī plkst. 10.00 Dienas aprūpes centrā personām ar garīga rakstura traucējumiem Arhitektu ielā 21 sāks savu darbu tradicionālais labdarības Ziemassvētku tirdziņš. Tirdziņš darbosies Dienas centra no plkst. 10.00 līdz 16.00. Bet 17.12 – 20.12 no plkst. 09.00 līdz 18.00 un 21.12. no plkst. 10.00 – 12.00 mūsu klientu rokdarbi tiks piedāvāti pilsētas iedzīvotājiem un viesiem Rīgas ielā 22a, Vienības namā (Latgales Centrālās bibliotēkas foajē 1.stāvā, ieeja no Ģimnāzijas ielas). Esat laipni gaidīti lai iegādātos dāvanas, suvenīrus un noderīgas lietas jūsu tuviniekiem un draugiem!

 • Par Ziemassvētku dāvanu komplektu izsniegšanu

  Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sociālais dienests” kopā ar sadarbības partneriem organizēja Ziemassvētku pasākumus bērniem no ģimenēm ar trūcīgo vai maznodrošināto statusu, bērniem ar invaliditāti, bērniem no audžuģimenēm un aizbildņu ģimenēm. Saņemot dāvanu no Sociālā dienesta, bērni varēs arī izjust svētku gaisotni, noskatīties interesantu un jautru izrādi, sazināties ar vienaudžiem un tikties ar Ziemassvētku Vecīti.

 • Dāvana klientiem ar garīga rakstura traucējumiem Starptautiskajā invalīdu dienā

  1992. gadā ANO Ģenerālā asambleja ar savu rezolūciju Nr. 47/3 pasludināja 3.decembri par Starptautisko invalīdu dienu. Mērķi, par kuriem šī diena tika pasludināta, ir pilnīga un vienlīdzīga cilvēktiesību ievērošana un personu ar invaliditāti līdzdalība sabiedrībā. Mērķi, kuru dēļ šī diena tika pasludināta - ir pilnīga un vienlīdzīga cilvēktiesību ievērošana un personu ar invaliditāti līdzdalība sabiedriskajā dzīvē.

 • EIROPAS TESTĒŠANAS NEDĒĻA 2018. Bezmaksas un anonīma HIV un B, C hepatīta eksprestestu veikšana

  Ik gadu visā Eiropā novembra beigās tiek atzīmēta HIV un hepatītu testēšanas nedēļa. Arī šogad HIV profilakses punkti visā Latvijā no 23.-30. novembrim piedalīsies Testēšanas nedēļā, piedāvājot savos punktos un izbraukumos veikt bezmaksas un anonīmus HIV un B, C hepatīta ekprestestus, kā arī saņemt speciālista pirms un pēc-testa konsultāciju.

 • Ziemassvētku Labdarības akcija „Šajā pasaulē ir mīlestība”

  Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja sadarbībā ar Sociālo dienestu aicina no 2018.g. 20. novembra līdz 2019.g 10. janvārim visus pilsētas iedzīvotājus, iestādes un uzņēmumus atbalstīt Ziemassvētku Labdarības akciju „Šajā pasaulē ir mīlestība”, kas šogad tiek veltīta Daugavpils pilsētas ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti. . Viņiem, tāpat kā visiem bērniem, gribas skriet un iet kustību rotaļās, bet smaga slimība ir atņēmusi vai ierobežojusi šīs spējas. Bērnu vecākiem nav viegli, jo ne vienmēr apkārtējā vide ir pieejama un cilvēki saprotoši. Sagādāsim šiem bērniem svētku prieku, saziedosim naudu vai sarūpēsim dāvanas!

 • Dzīvokļa pabalstu saņēmēju ievērībai!

  Informējam, ka atbilstoši Daugavpils pilsētas saistošo noteikumu prasībām, dzīvokļa pabalstu Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem Sociālais dienests piešķir tikai faktisko izdevumu apmērā. Tā kā rēķinus par kārtējo mēnesi no siltumenerģijas un komunālo pakalpojumu sniedzējiem Dienests saņem tikai nākamajā mēnesī, pēc rēķinu apstrādes dzīvokļa pabalsts būs izmaksāts ar laika nobīdi - 2 mēneši.

 • Sociālais dienests sagaida Latvijas simto dzimšanas dienu

  Kopā ar visu valsti Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” gatavojas atzīmēt 100. Latvijas neatkarības gadadienu. Sociālā dienesta darbinieki kopā ar klientiem, klientu bērniem piedalījās telpu svētku noformējumā, lai radītu svētku noskaņojumu un izteikt savu mīlestību un lepnumu dzimtajai Latvijai.

Pēdējās izmaiņas veiktas: 22.10.2013 11:25