26. aprīlī Lielā talka sākās Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem Arhitektu ielā 21, Dienas centra “Saskarsme” Liepājas ielā 4 un Grupu dzīvokļu darbiniekiem un klientiem.

Pie Grupu dzīvokļu ēkas 18.Novembra ielā 354v ir plaša pieguloša teritorija, tā katru gadu jāsakārto, stādot ziedus un veidojot dobes zaļumu un dārzeņu stādīšanai. Laika apstākļi ļāvuši to darīt ar lielāku prieku un entuziasmu. Bet pēc talkas notika kopīgas pusdienas, kurām Grupu dzīvokļu klienti un darbinieki jau no rīta bija sarūpējuši gardu skābētu gurķu zupu.

Dienas aprūpes centrā Arhitektu ielā 21 arī sakārtoja un labiekārtoja teritoriju, stādīja augus un ierīkoja puķu dobes.

Dienas centra Liepājas ielā 4 teritorija tika sakopta iepriekš, tur uzkopa iekštelpas: mazgāja logus, veica mitro uzkopšanu, nodarbojās ar sporta un cita inventāra sanitāro apstrādi.

27. aprīlī talka turpinājās Patversmes Šaurajā ielā 23, Sociālās mājas Šaurajā ielā 28 un sociālo dzīvokļu Šaurajā ielā 26 klientiem un darbiniekiem. Viņi tradicionāli uzkopa bijušās Artilērijas bāzes teritoriju. Sociālās palīdzības nodaļas un citu Sociālā dienesta nodaļu un sektoru darbinieki pievienojās kopējai  Daugavpils valstspilsētas pašvaldības talkai Mežciemā.

Kopumā Lielajā talkā-2024 piedalījās aptuveni 120 Sociālā dienesta darbinieki un klienti.